KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9286023
nr 928 6023
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Akvarell , Lars Pirak (1932-2008), Signerad, 1974, samiskt par, 22x32
Utrop:
2.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2014
kl 18:40:08
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak